26 Mayıs 2013 Pazar

V9 Internet Explorer'dan Silme (Resimli)

Internet Explorer'dan V9'u Kaldırma

Internet Explorer'dan V9'u Kaldırma

Resimler İçin: 
http://www.tnctr.com/topic/221666-v9-22find-portalsepeti-qvo6-nasyl-kaldyrylyr/
V9 Kaldır İçin İçin :D
Internet Explorer'da ana sayfamızı değiştirmek için Internet Explorer'u açıyoruz. ALT tuşuna basıyoruz. Yukarıda karşımıza bir menü çıkacaktır. Oradan araçlara tıklamamız gerecektir. Araçlarda Internet Seçenekleri diye bir bölüm bulunmaktadır.

Eğer anasayfamız istediğimiz gibi ayarlı olduğu halde yine V9 gibi siteler açılıyorsa diğer aşamaları takip etmeniz gerecektir. İstediğimiz gibi ayarlı değilsede ayarlıyoruz tabiki.

Değişikliği yaptığımız halde yine V9 açılıyorsa da diğer aşamaları takip edeceğiz. Eğer bu kısım kilitli ise aşağıdakileri yapacağız:

Klavyeden başlat ve R tuşuna aynı anda basıyoruz. Pencereye regedit yazıp tamama tıklıyoruz. Aşağıdakileri uyguluyoruz:

Artık V9 kaldırmış olduk! Pislik V9 açılış sayfasına veda ettik...

2 yorum:

  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  2. Benim Düzeldi. virüs taradım, neler yaptım olmadı.ama bu yötem oldu. ama farklı biraz. ilk önce regeditten başlıcaz. Windows+R ile veya çalıştır komutunu kullanarak oluyor. Regedit yazın. ctrl+f ile "tr-v9" arayın yada "startpage" aratın ..orda zaten http//tr-v9.. falan diye yazıyor. onu "www.google.com.tr" ile değiştirin. sonrasındada çıkın. Ardındanda Chrome kısayolundan özellikler kısmında hedefi "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" olarak ayarlayın. devamındaki trv9 kısmını silin tamamdır

    YanıtlaSil